Menu
Klubnyt 17. september kl. 15:32
Skolefodbold 2017 (2) Skolefodbold 2017
Live-score
Kommende kampe
November 2017
25.
lørdag
10.25
Egen UI
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Guderup-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Guderup-Hallen - Inde
25.
lørdag
11.40
Sønderborg Fremad
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Guderup-Hallen - Inde
Midtals Futsal
Guderup-Hallen - Inde
25.
lørdag
12.30
Nord-Als B (2)
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Guderup-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Guderup-Hallen - Inde
25.
lørdag
13.20
Sønderborg Fremad
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Guderup-Hallen - Inde
Nord-Als B (1)
Guderup-Hallen - Inde
26.
søndag
10.25
Ølgod Efterskole
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad (U16)
Nordals Idrætscenter - Inde
26.
søndag
10.25
Sønderborg Fremad
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Dybbølhallen - Inde
Dybbøl IU (1)
Dybbølhallen - Inde
26.
søndag
11.15
SUB Sønderborg (3)
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Dybbølhallen - Inde
Sønderborg Fremad
Dybbølhallen - Inde
26.
søndag
11.40
Sønderborg Fremad (U16)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Aabenraa BK (U16)
Nordals Idrætscenter - Inde
26.
søndag
12.05
SUB Sønderborg (2)
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Dybbølhallen - Inde
Sønderborg Fremad
Dybbølhallen - Inde
26.
søndag
12.55
Haderslev FK (U16)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad (U16)
Nordals Idrætscenter - Inde
26.
søndag
12.55
Sønderborg Fremad
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Dybbølhallen - Inde
Lysabild SG
Dybbølhallen - Inde
26.
søndag
14.10
SUB Sønderborg (1)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad (U16)
Nordals Idrætscenter - Inde
December 2017
3.
søndag
10.00
Nord/Als B
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad
Nordals Idrætscenter - Inde
3.
søndag
10.00
Sønderborg Fremad
Herrer
U12
Futsal - U12 Drenge (2006) • Pulje 2
Staruphallen - Inde
Aabenraa BK (2)
Staruphallen - Inde
3.
søndag
10.12
Egen UI (1)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (2)
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
10.36
Egen UI (1)
Herrer
Senior
Herresenior B - inde • Pulje 1
Kliplevhallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Kliplevhallen - Inde
3.
søndag
10.36
Sønderborg Fremad (2)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Egen UI (2)
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
10.48
Sønderborg Fremad
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Dybbøl IU
Nordals Idrætscenter - Inde
3.
søndag
11.00
Notmark SU (2)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (2)
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
11.12
Sønderborg Fremad (1)
Herrer
Senior
Herresenior B - inde • Pulje 1
Kliplevhallen - Inde
Egen UI (2)
Kliplevhallen - Inde
3.
søndag
11.15
Sønderborg Fremad
Herrer
U12
Futsal - U12 Drenge (2006) • Pulje 2
Staruphallen - Inde
Starup UIF (H)
Staruphallen - Inde
3.
søndag
11.24
Skelde GF
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad
Nordals Idrætscenter - Inde
3.
søndag
11.36
Sønderborg Fremad (2)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Broager UI
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
12.00
Broager UI (1)
Herrer
Senior
Herresenior B - inde • Pulje 1
Kliplevhallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Kliplevhallen - Inde
3.
søndag
12.00
Bolderslev B
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
12.05
Løjt IF
Herrer
U12
Futsal - U12 Drenge (2006) • Pulje 2
Staruphallen - Inde
Sønderborg Fremad
Staruphallen - Inde
3.
søndag
12.12
Sønderborg Fremad (3)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Humlehøj-Hallen - Inde
Egernsund KIF
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
12.24
Sønderborg Fremad
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Egen UI
Nordals Idrætscenter - Inde
3.
søndag
12.36
Sønderborg Fremad (1)
Herrer
Senior
Herresenior B - inde • Pulje 1
Kliplevhallen - Inde
Lundtoft IF
Kliplevhallen - Inde
3.
søndag
12.36
Sønderborg Fremad (3)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
13.12
Egernsund KIF
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
13.24
FF Alssund
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (3)
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
14.00
Sønderborg Fremad
Herrer
Senior
Herresenior A - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Lundtoft IF
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
14.36
Aabenraa BK (2)
Herrer
Senior
Herresenior A - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Humlehøj-Hallen - Inde
3.
søndag
15.12
Haderslev FK
Herrer
Senior
Herresenior A - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Humlehøj-Hallen - Inde
9.
lørdag
10.00
Egen UI
Herrer
U10
U10 Drenge B - inde (2008) / før ombrydning • Pulje 1
Broager-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Broager-Hallen - Inde
9.
lørdag
10.20
SUB Sønderborg (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B - inde (2009) / før ombrydning • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Guderup-Hallen - Inde
9.
lørdag
10.20
Sønderborg Fremad
Herrer
U10
U10 Drenge B - inde (2008) / før ombrydning • Pulje 1
Broager-Hallen - Inde
Hørup UI
Broager-Hallen - Inde
9.
lørdag
10.50
Sønderborg Fremad
Herrer
U10
U10 Drenge B - inde (2008) / før ombrydning • Pulje 1
Broager-Hallen - Inde
Broager UI (1)
Broager-Hallen - Inde
9.
lørdag
11.10
Sønderborg Fremad
Herrer
U9
U9 Drenge B - inde (2009) / før ombrydning • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Nord-Als B
Guderup-Hallen - Inde
9.
lørdag
11.10
SUB Sønderborg
Herrer
U10
U10 Drenge B - inde (2008) / før ombrydning • Pulje 1
Broager-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Broager-Hallen - Inde
9.
lørdag
11.50
Dybbøl IU
Herrer
U9
U9 Drenge B - inde (2009) / før ombrydning • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Guderup-Hallen - Inde
9.
lørdag
15.00
Lysabild SG
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Dybbølhallen - Inde
Sønderborg Fremad
Dybbølhallen - Inde
9.
lørdag
15.50
Sønderborg Fremad
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Dybbølhallen - Inde
SUB Sønderborg (2)
Dybbølhallen - Inde
9.
lørdag
16.40
Sønderborg Fremad
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Dybbølhallen - Inde
SUB Sønderborg (3)
Dybbølhallen - Inde
9.
lørdag
17.30
Dybbøl IU (1)
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Dybbølhallen - Inde
Sønderborg Fremad
Dybbølhallen - Inde
10.
søndag
10.00
Sønderborg Fremad (U16)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
SUB Sønderborg (2)
Arena Aabenraa - inde
10.
søndag
10.20
SUB Sønderborg
Herrer
U11
U11 Drenge B - inde (2007) / før ombrydning • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad
Nordals Idrætscenter - Inde
10.
søndag
10.25
Nord-Als B (1)
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Nordals Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad
Nordals Idrætscenter - Inde
10.
søndag
10.40
Sønderborg Fremad
Herrer
U11
U11 Drenge B - inde (2007) / før ombrydning • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Broager UI (1)
Nordals Idrætscenter - Inde
10.
søndag
11.00
Sønderborg Fremad
Herrer
U11
U11 Drenge B - inde (2007) / før ombrydning • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Nord/Als B
Nordals Idrætscenter - Inde
10.
søndag
11.15
Sønderborg Fremad
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Nordals Idrætscenter - Inde
Nord-Als B (2)
Nordals Idrætscenter - Inde
10.
søndag
11.20
Egen UI
Herrer
U11
U11 Drenge B - inde (2007) / før ombrydning • Pulje 1
Nordals Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad
Nordals Idrætscenter - Inde
10.
søndag
11.40
Nord-Als B
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Sønderborg Fremad (U16)
Arena Aabenraa - inde
10.
søndag
12.05
Midtals Futsal
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Nordals Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad
Nordals Idrætscenter - Inde
10.
søndag
12.20
Sønderborg Fremad
Herrer
U11
U11 Drenge A - inde (2007) / før ombrydning • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Bov IF
Arena Aabenraa - inde
10.
søndag
12.50
Aabenraa BK (1)
Herrer
U11
U11 Drenge A - inde (2007) / før ombrydning • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Sønderborg Fremad
Arena Aabenraa - inde
10.
søndag
12.55
Sønderborg Fremad (U16)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Ølgod Efterskole
Arena Aabenraa - inde
10.
søndag
13.10
Sønderborg Fremad
Herrer
U11
U11 Drenge A - inde (2007) / før ombrydning • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Starup UIF
Arena Aabenraa - inde
10.
søndag
13.10
Sønderborg Fremad (2)
Kvinder
U12
U12 Piger - inde (2006) / før ombrydning • Pulje 1
Bredebro Idrætscenter
Sønderborg Fremad (1)
Bredebro Idrætscenter
10.
søndag
13.20
Sønderborg Fremad
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Nordals Idrætscenter - Inde
Egen UI
Nordals Idrætscenter - Inde
10.
søndag
13.30
Aabenraa BK (2)
Herrer
U11
U11 Drenge A - inde (2007) / før ombrydning • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Sønderborg Fremad
Arena Aabenraa - inde
10.
søndag
13.40
Møgeltønder UIF/Højer IF
Kvinder
U12
U12 Piger - inde (2006) / før ombrydning • Pulje 1
Bredebro Idrætscenter
Sønderborg Fremad (2)
Bredebro Idrætscenter
10.
søndag
14.00
Sønderborg Fremad
Herrer
U11
U11 Drenge A - inde (2007) / før ombrydning • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Haderslev FK
Arena Aabenraa - inde
10.
søndag
14.00
Sønderborg Fremad (1)
Kvinder
U12
U12 Piger - inde (2006) / før ombrydning • Pulje 1
Bredebro Idrætscenter
GIF Gram
Bredebro Idrætscenter
10.
søndag
14.10
Team Vest
Kvinder
U12
U12 Piger - inde (2006) / før ombrydning • Pulje 1
Bredebro Idrætscenter
Sønderborg Fremad (2)
Bredebro Idrætscenter
10.
søndag
14.30
Sønderborg Fremad (1)
Kvinder
U12
U12 Piger - inde (2006) / før ombrydning • Pulje 1
Bredebro Idrætscenter
Bredebro IF
Bredebro Idrætscenter
10.
søndag
14.35
Aabenraa BK (U16)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Sønderborg Fremad (U16)
Arena Aabenraa - inde
10.
søndag
14.40
Sønderborg Fremad (2)
Kvinder
U12
U12 Piger - inde (2006) / før ombrydning • Pulje 1
Bredebro Idrætscenter
GIF Gram
Bredebro Idrætscenter
10.
søndag
14.50
Sønderborg Fremad (1)
Kvinder
U12
U12 Piger - inde (2006) / før ombrydning • Pulje 1
Bredebro Idrætscenter
Team Vest
Bredebro Idrætscenter
10.
søndag
15.20
Bredebro IF
Kvinder
U12
U12 Piger - inde (2006) / før ombrydning • Pulje 1
Bredebro Idrætscenter
Sønderborg Fremad (2)
Bredebro Idrætscenter
10.
søndag
15.30
Møgeltønder UIF/Højer IF
Kvinder
U12
U12 Piger - inde (2006) / før ombrydning • Pulje 1
Bredebro Idrætscenter
Sønderborg Fremad (1)
Bredebro Idrætscenter
10.
søndag
15.46
Midtals IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2008) / før ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Humlehøj-Hallen - Inde
10.
søndag
16.36
Sønderborg Fremad
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2008) / før ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Midtals IF (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
10.
søndag
17.26
Lysabild SG
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2008) / før ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Humlehøj-Hallen - Inde
16.
lørdag
10.12
Sønderborg Fremad (1)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Broager-Hallen - Inde
Skelde GF
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
10.24
Sønderborg Fremad (3)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Broager-Hallen - Inde
Bolderslev B
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
10.36
Sønderborg Fremad (1)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Broager-Hallen - Inde
FF Alssund
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
11.00
Skelde GF
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Broager-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (3)
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
11.12
Sønderborg Fremad (1)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Broager-Hallen - Inde
Bolderslev B
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
11.24
Egernsund KIF
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Broager-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (3)
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
11.48
Sønderborg Fremad (1)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Broager-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (3)
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
12.36
Broager UI
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Broager-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (2)
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
13.00
Sønderborg Fremad (2)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Broager-Hallen - Inde
Egen UI (1)
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
13.24
Egen UI (2)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Broager-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (2)
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
13.48
Sønderborg Fremad (2)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Broager-Hallen - Inde
Notmark SU (2)
Broager-Hallen - Inde
16.
lørdag
14.00
Billund IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 - Eliteserien (2005) 11M • Pulje 151
Billund Idrætscenter
FC Sønderborg
Billund Idrætscenter
Januar 2018
6.
lørdag
10.00
Sønderborg Fremad
Herrer
Senior
Herresenior A - inde • Pulje 1
Bylderup Idrætscenter - Inde
Aabenraa BK (1)
Bylderup Idrætscenter - Inde
6.
lørdag
10.12
Sønderborg Fremad (2)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Broager UI
Guderup-Hallen - Inde
6.
lørdag
10.36
Ravsted UI
Herrer
Senior
Herresenior A - inde • Pulje 1
Bylderup Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad
Bylderup Idrætscenter - Inde
6.
lørdag
10.36
Egen UI (1)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (2)
Guderup-Hallen - Inde
6.
lørdag
11.00
Sønderborg Fremad (2)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Egen UI (2)
Guderup-Hallen - Inde
6.
lørdag
11.24
Lundtoft IF
Herrer
Senior
Herresenior A - inde • Pulje 1
Bylderup Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad
Bylderup Idrætscenter - Inde
6.
lørdag
11.24
Notmark SU (2)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (2)
Guderup-Hallen - Inde
6.
lørdag
12.00
Sønderborg Fremad
Herrer
Senior
Herresenior A - inde • Pulje 1
Bylderup Idrætscenter - Inde
Aabenraa BK (2)
Bylderup Idrætscenter - Inde
7.
søndag
10.00
Sønderborg Fremad (1)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Egernsund Hallen - Inde
Egernsund KIF
Egernsund Hallen - Inde
7.
søndag
10.12
Sønderborg Fremad (3)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Egernsund Hallen - Inde
FF Alssund
Egernsund Hallen - Inde
7.
søndag
10.12
Sønderborg Fremad
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Aabenraa BK (VET)
Arena Aabenraa - inde
7.
søndag
10.36
SUB Sønderborg
Herrer
Senior
Herresenior B - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
7.
søndag
10.48
Skelde GF
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Egernsund Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Egernsund Hallen - Inde
7.
søndag
11.00
Bolderslev B
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Egernsund Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (3)
Egernsund Hallen - Inde
7.
søndag
11.00
Sønderborg Fremad
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Sommersted IF
Arena Aabenraa - inde
7.
søndag
11.12
Broager UI (3)
Herrer
Senior
Herresenior B - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
7.
søndag
11.12
FF Alssund
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Egernsund Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Egernsund Hallen - Inde
7.
søndag
11.24
Sønderborg Fremad
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Skelde GF
Arena Aabenraa - inde
7.
søndag
11.36
Sønderborg Fremad (3)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Egernsund Hallen - Inde
Skelde GF
Egernsund Hallen - Inde
7.
søndag
11.48
Bolderslev B
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Egernsund Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Egernsund Hallen - Inde
7.
søndag
12.00
Sønderborg Fremad (1)
Herrer
Senior
Herresenior B - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Egen UI (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
7.
søndag
12.00
Sønderborg Fremad (3)
Herrer
Senior
Herresenior C - inde • Pulje 2
Egernsund Hallen - Inde
Egernsund KIF
Egernsund Hallen - Inde
7.
søndag
12.12
Egen UI
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Sønderborg Fremad
Arena Aabenraa - inde
7.
søndag
12.36
Egen UI (2)
Herrer
Senior
Herresenior B - inde • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
7.
søndag
12.48
Dybbøl IU
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Sønderborg Fremad
Arena Aabenraa - inde
13.
lørdag
10.25
Starup UIF (H)
Herrer
U12
Futsal - U12 Drenge (2006) • Pulje 2
Løjt Idrætsanlæg - Inde
Sønderborg Fremad
Løjt Idrætsanlæg - Inde
13.
lørdag
10.25
Sønderborg Fremad
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Sydalshallen - Inde
Dybbøl IU (1)
Sydalshallen - Inde
13.
lørdag
10.50
Aabenraa BK (2)
Herrer
U12
Futsal - U12 Drenge (2006) • Pulje 2
Løjt Idrætsanlæg - Inde
Sønderborg Fremad
Løjt Idrætsanlæg - Inde
13.
lørdag
11.15
SUB Sønderborg (3)
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Sydalshallen - Inde
Sønderborg Fremad
Sydalshallen - Inde
13.
lørdag
12.05
Sønderborg Fremad
Herrer
U12
Futsal - U12 Drenge (2006) • Pulje 2
Løjt Idrætsanlæg - Inde
Løjt IF
Løjt Idrætsanlæg - Inde
13.
lørdag
12.05
SUB Sønderborg (2)
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Sydalshallen - Inde
Sønderborg Fremad
Sydalshallen - Inde
13.
lørdag
12.55
Sønderborg Fremad
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A/B (2005) • Pulje 3
Sydalshallen - Inde
Lysabild SG
Sydalshallen - Inde
14.
søndag
10.00
Sønderborg Fremad (U16)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Haderslev Idrætscenter - Inde
Haderslev FK (U16)
Haderslev Idrætscenter - Inde
14.
søndag
11.15
Sønderborg Fremad (U16)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Haderslev Idrætscenter - Inde
SUB Sønderborg (1)
Haderslev Idrætscenter - Inde
14.
søndag
12.55
SUB Sønderborg (2)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Haderslev Idrætscenter - Inde
Sønderborg Fremad (U16)
Haderslev Idrætscenter - Inde
14.
søndag
14.10
Egen UI
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Augustenborghallerne - Inde
Sønderborg Fremad
Augustenborghallerne - Inde
14.
søndag
14.35
Sønderborg Fremad (U16)
Herrer
U17
Futsal - U16/U17 Drenge (2001) • Pulje 1
Haderslev Idrætscenter - Inde
Nord-Als B
Haderslev Idrætscenter - Inde
14.
søndag
15.25
Sønderborg Fremad
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Augustenborghallerne - Inde
Midtals Futsal
Augustenborghallerne - Inde
14.
søndag
16.15
Nord-Als B (2)
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Augustenborghallerne - Inde
Sønderborg Fremad
Augustenborghallerne - Inde
14.
søndag
17.05
Sønderborg Fremad
Herrer
Senior
Futsal - Herresenior • Pulje 3
Augustenborghallerne - Inde
Nord-Als B (1)
Augustenborghallerne - Inde
20.
lørdag
11.36
Sønderborg Fremad
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Nord/Als B
Guderup-Hallen - Inde
20.
lørdag
12.00
FC Sønderborg
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 - Eliteserien (2005) 11M • Pulje 151
Linak Arena Kunstgræsbane
Sædding/G IF
Linak Arena Kunstgræsbane
20.
lørdag
12.24
Aabenraa BK (VET)
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Guderup-Hallen - Inde
20.
lørdag
13.24
Sommersted IF
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Sønderborg Fremad
Guderup-Hallen - Inde
20.
lørdag
14.12
Sønderborg Fremad
Herrer
M+45
+45 - inde • Pulje 1
Guderup-Hallen - Inde
Dybbøl IU
Guderup-Hallen - Inde
27.
lørdag
14.00
SUB Sønderborg
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 - Eliteserien (2005) 11M • Pulje 151
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
FC Sønderborg
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
Februar 2018
4.
søndag
10.25
Sønderborg Fremad
Herrer
U12
Futsal - U12 Drenge (2006) • Pulje 2
Arena Aabenraa - inde
Starup UIF (H)
Arena Aabenraa - inde
4.
søndag
11.15
Løjt IF
Herrer
U12
Futsal - U12 Drenge (2006) • Pulje 2
Arena Aabenraa - inde
Sønderborg Fremad
Arena Aabenraa - inde
4.
søndag
11.40
Sønderborg Fremad
Herrer
U12
Futsal - U12 Drenge (2006) • Pulje 2
Arena Aabenraa - inde
Aabenraa BK (2)
Arena Aabenraa - inde
10.
lørdag
12.00
FC Sønderborg
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 - Eliteserien (2005) 11M • Pulje 151
Linak Arena Kunstgræsbane
Dalum IF
Linak Arena Kunstgræsbane